Майстер Стоун

Будучи одним з найдавніших супутників цивілізації, мармур і донині відноситься до тих нечисленних матеріалів, які людина так і не змогла  використати на шкоду людству.

Пам'ять про його гладкість, теплоту та прохолоду генетично закладена в подушечках Ваших пальців, він, як і все живе створений Богом для людини, він вміє жити поруч з людиною і старіти разом з ним.

Традиційно мармур рекомендується використовувати в інтер'єрах для додання Вашому дому тепла, затишку і комфорту, граніт в свою чергу, будучи матеріалом міцним і зносостійким, рекомендується застосовувати для облицювання фасадів будівель, зовнішніх сходових маршів, вимощення тротуарів і площ.

З практичної точки зору граніт, завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, включаючи низький коефіцієнт водопоглинання, також є ідеальним матеріалом для виготовлення робочих поверхонь кухонних стільниць, барних стійок і обідніх столів.

Основним напрямком діяльності нашої компанії протягом 15 років є робота з натуральними матеріалами:

  • Імпорт мармуру, граніту, оніксу, травертину з різних країн світу;
  • Експорт українських гранітів за кордон;
  • Власне виробництво по виготовленню виробів з натурального каменю, включаючи каміни, стільниці для кухонь, обідні столи і ванні кімнаит, барні стійки, підвіконня, сходи з поручнями і балясинами, а також інші архітектурно-будівельні елементи будь-якої геометрії і складності;
  • Широкий асортимент продукції, що перебуває на складі компанії, дозволяє вирішувати будь-які дизайнерські проекти;
  • Установка виробів власного виробництва досвідченими фахівцями;
  • Наявність кваліфікованих бригад з облицювання фасадів будівель, вхідних груп, мощення і інших робіт, пов'язаних з натуральним каменем;
  • Використання сучасних методів укладання каменю, включаючи монтаж вентильованих фасадів, технологію безшовних підлог і великоформатних слябів.